Ozzy Osbourne od NetEnt to kolejny klasyk z serii o tematyce muzycznej. NetEnt dodał kolejną znaną markę do swojej oferty NetEnt Rocks: ekscytującą współpracę z globalnym megagwiazdą i wokalistą Black Sabbath, Ozzy Osbournem.

Prince of Darkness jest główną sceną w Ozzy Osbourne Video SlotsTM, elektryzującym automacie do gry, który ożywa dzięki ilustracjom wykonawcy z epoki i licencjonowanej muzyce z jego tylnego katalogu jako artysta solowy.

Zawiera Re-Spin i Free Spiny z wypełnionym akcją Symbol Charge Up. Przed ponownym spinem i każdym darmowym spinem, ładowanie symboli jest aktywowane w celu przyznania jednej lub kilku funkcji: wygrywanie monet, dzikie symbole, mnożniki lub aktualizacja symboli.

Bonus Bet ma na celu uczynienie tych funkcji jeszcze bardziej ekscytującymi. Po aktywacji zwiększa szanse na wygraną funkcji, dodaje jeden dodatkowy darmowy obrót i zwiększa mnożniki.

„Ozzy to archetypowa gwiazda rocka, której nazwa wykracza poza branżę muzyczną. Być może był Księciem Ciemności, ale miał niesamowicie kolorową karierę i cieszymy się, że mogliśmy z nim współpracować przy jego ostatnim koncercie. Dzięki wspaniałej rozgrywce i ekscytującemu motywowi Ozzy Osbourne Video SlotsTM spodoba się swoim fanom, a także szerokiemu przekrojowi automatów do gier – powiedział Bryan Upton, dyrektor ds. Gier NetEnt.

„Nie możemy się doczekać, aż Ozzy Osbourne Video SlotsTM rozpocznie się na żywo, odkąd podpisaliśmy umowę partnerską z NetEnt i jesteśmy zachwyceni wynikiem” – powiedział Barry Drinkwater, prezes Global Merchandising Services, partner handlowy marki Ozzy Osbourne

Tags:

Comments are closed.