NetEnt przekształcił jedną z najlepiej sprzedających się gier arkadowych wszechczasów dla fanów automatów online dzięki wydaniu Street Fighter II: The World Warrior Slot ™, w którym występuje osiem oryginalnych postaci gotowych do walki. 

W nowej odsłonie klasycznej gry wideo od Capcom ™, nowy 5-bębnowy, 5-rzędowy automat wideo Cluster Pays naśladuje mechanikę bitwy oryginalnego tytułu, rzucając wybraną postać gracza na przeciwników i pozwalając bębnom decydować, który wojownik jest zwycięski.

Zwycięskie kombinacje określają, ile obrażeń otrzymuje postać, a każda bitwa trwa, dopóki jeden wojownik nie skończy się punktów zdrowia. Przegrani gracze mogą następnie wykorzystać swój honor – i wygrać trochę gotówki – w grze bonusowej Car Smash, a ci, którzy wygrywają, uruchamiają wielopoziomowe bezpłatne obroty Beat the Bosses i przyjmują czterech rozpoznawalnych bossów z mnożnikiem rosnącym na każdym poziomie.

Gracze, którzy pokonają wszystkich czterech bossów, zostaną koronowani na mistrza World Warrior i otrzymają dodatkową nagrodę, co razem zapewni rozgrywkę podtrzymującą emocje i nostalgię za oryginalną grą wideo.

„Opracowując grę Street Fighter II: The World Warrior Slot ™, poczuliśmy ogromną odpowiedzialność za to, aby nasza gra była zgodna z kultowym oryginałem z lat 90. – grą, która bawi fanów od prawie 30 lat”, mówi  Bryan Upton, dyrektor NetEnt gier. „ Autentyczność była kluczowym czynnikiem przy projektowaniu tej gry, od inspirowanej arkadą grafiki i dźwięków po mechanikę gry, a także rundy bonusowe Beat the Bosses i Car Smashing. Zaprojektowaliśmy grę, aby napędzała nostalgiczną konkurencję graczy w trakcie rozgrywki. Jesteśmy niezmiernie dumni z produktu końcowego i mamy nadzieję, że gracze na całym świecie to docenią. ”

Comments are closed.