Tradycyjna gra stołowa jest przekształcana przez pierwszy w swoim rodzaju produkt, który pozwala graczom nauczyć się idealnej strategii blackjacka

NetEnt zintegrował Perfect Blackjack ze swoim portfolio Live, dzięki czemu wszyscy obecni i przyszli klienci mogą zaprezentować unikalny tytuł, który oferuje przyjazny dla graczy zwrot z gracza (RTP) w wysokości 99,5%.

Gra skupiona na przejęciu została opracowana we współpracy z Grosvenor Casinos Rank Group, największym brytyjskim operatorem kasyn wielokanałowych, i jest teraz dostępna w sieci NetEnt Live.

Dzięki zmniejszeniu przewagi kasyna do zaledwie 0,5%, Perfect Blackjack za każdym razem zapewnia graczom idealną rękę, pozwalając im śledzić, oglądać i uczyć się doskonałej strategii. Jest to również jedyna gra w blackjacka na żywo z krupierem, która oferuje opcjonalną funkcję automatycznej rozgrywki, a gracze wstępnie wybierają, czy dokonać automatycznego podziału, czy też podwoić liczbę graczy. Włączenie wielu graczy i wielu graczy w jednym pudełku zapewnia jeszcze większą skalowalność i elastyczność. Gra zawiera także zakłady dodatkowe, takie jak idealna para.

Wprowadzenie Perfect Blackjack do pełnej sieci klientów NetEnt Live oznacza, że ​​gracze ze wszystkimi naszymi partnerami w kasynie na żywo będą mogli zapoznać się z zaletami optymalnej strategii. Poza tym jest to innowacyjna gra, która wprowadza coś naprawdę odmiennego na rynek kasyn na żywo i przekonaliśmy się, że jest to zabawny i popularny produkt ”- powiedział Andres Rengifo, dyrektor NetEnt Live.

NetEnt Live przeszedł poważne zmiany w ciągu ostatnich kilku tygodni, wprowadzając zupełnie nowy interfejs użytkownika w całym portfolio.

Comments are closed.