NetEnt zapuszcza się na mistyczną elfią łąkę i zaprasza graczy do raju cudów natury w najnowszym wydaniu automatu Wings of Riches.

Gracze mogą spodziewać się spotkania z kolorowymi kwiatami, pięknymi żukami i magicznymi elfami w tym 5-liniowym automacie wideo o wymiarach 5 × 3 i 20 liniach, wyposażonym w ciekawe funkcje, w tym losowe mnożniki i darmowe spiny.

Rozłożenie Wilds zarówno w grze głównej, jak i w trybie darmowych spinów dodaje dodatkowej ekscytacji, a gracze mogą pomnożyć wygrane nawet do 5x, jeśli Free Spins zostaną aktywowane, gdy pojawią się 3 lub więcej symboli Scatter.

Dzięki wciągającemu graczowi w czarujące leśne poszukiwanie skarbów wypełnione wspaniałymi stworzeniami, dużymi i małymi, ten wciągający tytuł ma RTP 96,63%.

„Wings of Riches to klasyczny styl artystyczny i multiplikatory z rozprzestrzeniającymi się dzikimi światami. Korzystanie ze sprawdzonej mechaniki i atrakcyjnego motywu powinno zapewnić solidne wyniki dla głównego gracza wrzutowego na całym świecie. ”- powiedział Bryan Upton, dyrektor ds. Gier NetEnt.

Tags:

Comments are closed.