NetEnt wprowadził na rynek Victorious MAX czyli zmodyfikowany slot Victorious, jednocześnie tchnąc nowe życie w klasyczny tytuł gry kasynowej, który był jedną z pierwszych gier tej firmy na telefony komórkowe.

Od ponad siedmiu lat, niezwyciężone Imperium Rzymskie jest silnym graczem, a dodanie ustawienia zmiennej MAX daje graczom drugą opcję gry, zwiększając potencjalną wygraną z zakładu x1500 do zakładu x7000. Victorious MAX to pierwsza gra NetEnt, w której gracze mogą łatwo przełączać się między dwiema wersjami podczas gry.

Victorious MAX to 5-bębnowy automat z 243 zakładami, oferujący fanom automatów więcej dróg do możliwych wygranych. Dołącza tym samym do innych gier, takich jak Dead czy Alive 2, które zmienną w ramach oferty MAX NetEnt.

NetEnt jest liderem w tworzeniu innowacyjnych gier od 20 lat, przodując w tworzeniu zoptymalizowanych treści kierowanych przez graczy. Biorąc klasykę z 2012 roku, jak Victorious, a teraz dodając grę do naszego portfolio MAX o dużej zmienności, oznacza że automat Victorious MAX może zyskać nową armię fanów” – powiedział Bryan Upton, dyrektor ds. gier NetEnt.

Comments are closed.