Najnowszy hit NetEnt, Conan, to pełna akcji i bogata w funkcje gra, która spodoba się nowym i obecnym fanom serii.

Najnowszy slot (automat) NetEnt to superszybki, błyskotliwy niczym miecz z Conanem, najbardziej przerażającym i okrutnym barbarzyńcą na świecie.

Adaptacja NetEnt, natychmiast rozpoznawalna jako potężny bohater komiksów, filmów i programów telewizyjnych, ma swój znak towarowy, doskonały design automatów, ścieżkę dźwiękową i rozgrywkę.

Conan to sześcio-bębnowy, cztero-rzędowy automat z 24 liniami wygranych w obie strony i różnymi wartościami monet, co daje graczom szansę na grabienie bębnów w celu wygrania dużych wygranych.

Podstawowa gra ma ogromną różnorodność, aby zapewnić rozrywkę wszystkim graczom, z czterema różnymi funkcjami potencjalnie aktywującymi się przy każdym obrocie: Tower Wilds, Mystery Symbols, Battle Wilds i Thoth-Amon Feature.

Dzięki znanej na całym świecie marce i legendarnemu bohaterowi Conan jest doskonałym dodatkiem do portfolio licencjonowanych tytułów NetEnt. Pozostaliśmy wierni wszystkim, co sprawiło, że Conan był tak popularny w ciągu ostatnich 50 lat i dodaliśmy kilka prawdziwych akcentów NetEnt i niesamowitych zwrotów akcji, dzięki którym Conan Video Slot jest niesamowicie grywalną grą z wieloma fantastycznymi funkcjami ”- powiedział Bryan Upton, dyrektor NetEnt gier.

Zróżnicowany wybór ekskluzywnych licencjonowanych treści NetEnt obejmuje Narcos, Vikings, Jumanj, Planet of the Apes, Guns n ’Roses, Motörhead i Jimi Hendrix.

Comments are closed.